Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Вака ќе изгледа аква паркот во Гостивар

19 јули 2018
Градоначалникот Таравари на својот Фејсбук профил го објави прифатеното идејно решение за идниот аква парк во Гостивар.

 

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!