Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Во НУЦК “АСНОМ” се прикажува првиот гостиварски филм..

Хуманитарна видео проекција на првиот гостиварски филм “Гостиварски згоди и незгоди”.

Центар за култура АСНОМ Гостивар, 06.10.2017

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!