Поврзи се со нас

Гостивар

ФОТО ВЕСТ: За прв пат изложба на стари фотографии во Саат кулата

Гостивар, 1 ноември 2019

Oрганизатор на изложбата Илбер Зулфиќари

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!