fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

ФОТО ВЕСТ: За прв пат изложба на стари фотографии во Саат кулата

Гостивар, 1 ноември 2019

Oрганизатор на изложбата Илбер Зулфиќари

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Кој ќе ја состави новата Влада?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!