Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ

На овој сообраќаен знак повеќе од очигледно е дека не му е тука местото.

14.08.2017 г. Гостивар

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!