Поврзи се со нас

Занимливости

Фотографирал со дрон што прават луѓето во изолација? Резултатот е урнебесен

Свадбен фотограф од Литванија, немајќи работа деновиве, дошол до идеја. Додека неговите пријатели се во изолација да “ѕирне“ што прават по дома, односно да ги фотографира со дрон. Резултатот е урнебесен.Image may contain: shoesImage may contain: 1 person, plant, tree and outdoorImage may contain: 1 person, plant, tree and outdoorImage may contain: 2 people, outdoorImage may contain: 2 people, outdoorImage may contain: 3 people, child and outdoorImage may contain: sky and outdoorImage may contain: plant and outdoorImage may contain: 3 people, outdoorImage may contain: 2 people, plant and outdoor

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!