fbpx
Поврзи се со нас

Спорт

Фудбалерот со емотивен потег ги освои симпатиите во светот

Објавено

на

Фудбалерот на Галатасарај, Јасин Озтекин, вчера го прослави голот против Газијантепспор со припадниците на специјалната полиција, кои ги поздрави, а потоа ги прегрна, во чест на жртвите од терористичкиот напад во Истанбул. Во нападот загинаа 44 лицаи од кои 36 припадници на специјалните полициски сили.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!