fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Г.Јосиф: Со Воскресението Христово започнува нов живот на човечкиот род, Ви го честитам најрадосниот празник – Христос Воскресе-Навистина Воскресе!

Објавено

на

Митрополитот на Тетовско-гостиварската епархија, Г.Јосиф по повод големиот христијански празник Велигден до верниците упати честитки и порака за зачувување на вербата и надежта што ги носи Воскресението Христово.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!