fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Ги нападнал сопругата, синот и снаата, а во ПС Гостивар оштетил просторија

Објавено

на

Вчеравечер (21 април) околу 20 часот и 15 минути, полициски службеници на СВР Тетово лишиле од слобода 54-годишник од Неготино-Полошко, кој во текот на денот физички ја нападнал 55-годишната сопруга, 30-годишниот син и снаата.

Тој бил задржан во Полициската станица Гостивар, каде ја оштетил и просторијата за задржување, соопшти полицијата. Се расчистува и документира случајот, по што против него ќе следува соодветен поднесок.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!