fbpx
Поврзи се со нас

Вести

Навредувал и омаловажувал полициски службеници во Гостивар

Објавено

на

draa-2Ноќеска во 00.45 часот во Ургентен центар Гостивар, В.Б. (43) од Р.Албанија, во видно алкохолизирана состојба, сторил прекршок по чл.6, а потоа при обид да биде легитимиран од страна на полициски службеници, истите почнал да ги навредува и омаловажува. Истиот е приведен и задржан во ПС Гостивар за понатамошна постапка. Не е познато дали тој легално престојувал во Македонија.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!