fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Големо намалување од -20% до -50% на производите на FLAIR во Гостивар

Објавено

на

Спортскиот бренд со европски стил и дизајн FLAIR, продолжува да ги привлекува сите оние кои се љубители на спортска елеганција.

Од денес, 10.08.2020 па се до 24.08.2020, големо жешко летно намалување на колекцијата на FLAIR, до 20% на новите модели, до 50% на останатите производи. Само во единствената официјална продавница на брендот FLAIR во регионот: FLAIR/бутик ДАЦО во Гостивар.

Колекцијата на FLAIR изобилува со секојдневни, лежерни спортски стајлинзи. Голем избор на патики за мажи и жени дизајнирани за пешечење, трчање и тренинг. Како и тренерки, класични линии на маици, шорцеви, капи и други модни додатоци.

(комерцијална објава)

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!