Поврзи се со нас

Вести

Големо реотворање – Sport Vision Тетово!

Објавено

на

Sport Vision продавницата во Палма Мол Тетово добива нов изглед и проширување на изложбениот простор.

Денес, 16. ноември Sport Vision со задоволство Ве поканува Вас и Вашето семејство заедно да го прославиме реотворањето на Sport Vision Тетово во нов проширен простор со специјално посветни корнери за: Вашите најмили, фитнес професионалците и ентузијастите и љубителите на фудбалот. Постете нè и добијте промотивен дополнителен попуст од -20% на целиот асортиман.

Проширената продавница е со нов изглед и посебен Kids Corner каде што можете да најдете облека, обувки и додатоци за Вашите најмили од најдобрите спортски брендови: Nike, adidas, Champion, Reebok и многу други.

Фитнес професионалците и ентузијастите добиваат свој дел посветен на здравиот начин на живот и спортувањето. Fitness корнерот е креиран за да им помогне на нашите потрошувачи брзо и лесно да го пронајдат најдобриот пар обувки, како и најпригодната облека и опрема за нивните тренинзи. Понудата ги вклучува тренинг колекциите од премиум брендовите: Nike, Under Armour, adidas, и Champion.

За сите љубители на фудбалот тука е и Football корнерот во кој се претставени најновите и најпопуларните модели на Nike, adidas и Umbro копачки и спортска опрема и облека.

Екипата на Sport Vision Ве очекува на 16. и 17. ноември  (четврток и петок) да го прославиме големото реотворање на добро познатата локација, Sport Vision во Палма Мол Тетово.

Сподели ја веста:

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Гостиварпред 1 недела

Стани успешен техничар за е-трговија, дигитален маркетинг и угостителство, сметководител, банкар, правник – запиши се во СЕОУ Гостивар

Македонијапред 4 недели

Нови цени на горивата од полноќ!

Видео емисиипред 2 недели

Гледајте денес – Видео интервју со д-р Стојо Бошкоски

Гостиварпред 4 недели

Инцидент во угостителски објект во Гостивар

Гостиварпред 1 недела

MINT fintech group и во Гостивар: Менувачница, Осигурување, Инвестициски решенија, Дигитални плаќања, Кредити..

Гостиварпред 4 недели

Обновен и разубавен натписот Гостивар во градскиот парк

Гостиварпред 3 недели

Духот на работните акции живее и денес, Здружението на акцијаши Гостивар верно на мисијата

Гостиварпред 4 недели

Конференција во Гостивар: Треба да се направи се‘ за младите да останат тука

Гостиварпред 2 недели

Автомобил излетал од патот Гостивар – c.Беловиште и паднал во Лакавичка река

Гостиварпред 3 месеци

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 3 месеци

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 5 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 6 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 6 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 7 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 10 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 10 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 11 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена