fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Гостивар: Мајка пријавила дека малолетната ќерка избегала од дома

Објавено

на

Вчерaвечер (1 октомври ) во 22 часот и 45 минути, 38 годишната Е.Д. од Велес, со привремено престојувалиште во Гостивар, во СВР Тетово пријавила дека околу 12 часот и 30 минути од дома се оддалечила нејзината малолетна ќерка, соопшти полицијата. При тоа мајката навела дека постои можност девојчето да се наоѓа во Ресен.
Полицијата соопшти дека се преземаат мерки за пронаоѓање на малолетничката.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!