Поврзи се со нас

Гостивар

ФОТО ВЕСТ: Гостивар на 18-ти ден корона, 11-ти ден вонредна состојба, 8-ми ден со полициски час

Гостивар, 29 март 2020 година, 259 заболени, 6 смртни случаи од коронавирус во државата.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!