fbpx
Поврзи се со нас

Вести

Гостиварчанка пријавена за исчезната

Објавено

на

На 17.10.2016 година во 12.35 часот во ПС Гостивар, Р.Р. (37) од Гостивар пријавил дека на 16.10.2016 година околу 11.30 часот од неговиот дом во непознат правец се оддалечила неговата сопруга А.Р.(35). Од МВР е потврдено дека веќе е започната потрага по лицето.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!