fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварец физички бил нападнат од две лица

Објавено

на

Вчера (23 март) во 18 часот и 10 минути, К.Д.(28) од Гостивар во СВР Тетово пријавил дека околу 16 часот на улица „ ЈНА“ во Гостивар физички бил нападнат од две лица од гостиварските села Лакавица и Здуње. Според пријавеното, во нападот едното од нив употребило и метален предмет.

Се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!