Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварец нападнат од три лица среде бел ден

Објавено

на

Триесет и осумгодишниот гостиварец Е.З. вчера (12 април) во 18 часот и 20 минути во СВР Тетово пријавил дека околу 14 часот на улица „Борче Јовановски“ во Гостивар физички бил нападнат од три лица, кои од порано ги познавал.

Полицијата информира дека се преземаат мерки и активности за расчистување и документирање на случајот.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена