Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварец нарушил јавен ред и мир во дуќан

Објавено

на

Вчера (25 април) околу 18 часот и 30 минути, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар го привеле 51-годишниот гостиварец С.Н., кој претходно го нарушил јавниот ред и мир во трговски објект на улица „Илинденска“ во Гостивар.

Полицијата информира дека тој е задржан и по расчистување на случајот ќе му биде изготвен поднесок.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена