Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварец пријавил дека бил нападнат од роднини

Објавено

на

Министерството за внатрешни работи извести дека вчера (21.4.2023) во 19.10 часот 39 годишниот С.А. од Гостивар пријавил дека околу 17.30 часот во градот бил физички нападнат од Ф.А.(48 г.) и Ј.А.(27) г, со кои е во роднинска врска. По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок, наведува полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена