fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварец пријавил физички напад од три лица

Објавено

на

МВР во последната полициска хроника за Гостивар бележи пријава за физички напад. Како што е наведено на вчера (16 април) во 20.20 часот Ф.А. на возраст од 32 години од Гостивар пријавил дека истиот ден околу 17 часот бил физички нападнат со тврди предмети од К.Н. и уште двајца членови од неговото семејство.

Се работи на расчистување на случајот, соопшти МВР.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!