Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварец каснат од куче додека го шетал миленикот

Вчера, во 21.35 часот, М.К.(28) од Гостивар пријавил дека околу 20.15 часот на улица ,,Никола Парапунов“ во Гостивар, додека го шетал неговото домашно милениче, во период кога е дозволено да се шетат миленичиња за време на полициски час, бил каснат од куче скитник, информира полицијата.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Каде ќе одите на одмор ова лето?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!