Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварец завршил во полиција поради агресивно однесување кон сопругата и децата

Објавено

на

СВР Тетово информира дека вчера (5.12.2022) во 17.15 часот на ул.„Борче Јованоски“ во Гостивар, полициски  службеници од ОВР Гостивар го лишиле од слобода 49 годишниот гостиварец С.Б. затоа што агресивно се однесувал кон неговата 45-годишна сопруга и нивните малолетни деца и им се заканувал.

По документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена