fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварка касната од куче скитник

Објавено

на

Во полицискиот билтен за гостиварскиот регион, евидентиран е нов случај на напад од бездомно животно. Жена од Гостивар завршила со повреди на ногата откако била нападната и касната од куче скитник. Настанот се случил вчера.

Како што соопшти Секторот за внатрешни работи Тетово, педесет и осум годишната С.Ј. од Гостивар пријавила дека околу 16 часот и 15 минути на улицата „Живко Брајковски“ , била нападната и касната на десната нога од куче скитник.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!