Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварка ноќеска го пријавила својот син за исчезнат

Објавено

на

МВР информира дека ноќеска, половина час после полноќ, во Полициската станица Карпош, 57 годишната Џ.И. од Гостивар пријавилa дека од домот во Скопје, каде престојувал, се оддалечил нејзиниот син А.И. на возраст од 26 години од Гостивар.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, извести полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена