fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварка пријавила дека бившиот зет и‘ ја грабнал ќерката

Објавено

на

Вчера (30 март) во 16 часот и 20 минути , Н.М.на возраст од 53 години од Гостивар во СВР Тетово пријавила дека нејзината 34 годишна ќерка Е.М. насилно била однесена со возило од нејзиниот поранешен зет С.Н. од тетовски Пирок.

Полицијата соопшти дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!