Поврзи се со нас

Огласи

GOSTIVARPRESS.MK – ИМА ПОТРЕБА ОД ПРАКТИКАНТ

Информативниот портал Gostivarpress.mk има потреба од практикант со или без работно искуство. За повеќе информации може да не контактирате на info@gostivarpress.mk или на ФБ фан страната.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!