Поврзи се со нас

Гостивар

Грозен случај во гостиварско-Маж ја допирал по телото малолетната поќерка

Објавено

на

Полициски службеници на Одделението за внатрешни работи Гостивар вчера (осми мај) околу 16 часот и 45 минути го лишиле од слобода 51-годишниот М.Б. од гостиварско село, кој во 13 часот и 15 минути бил пријавен од неговата 40-годишна невенчана сопруга, со која живееле заедно, дека подолго време ја допирал по телото нејзината малолетна ќерка од првиот брак.

Тој е задржан во Полициската станица Гостивар за расчистување и документирање на случајот, извести полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена