fbpx
Поврзи се со нас

Вести

“Happy M fast food” известување за неработни денови

Објавено

на

“Happy M grill fast food” Гостивар, ги информира своите ценети потрошувачи дека во периодот од 21 до 31 август нема да работи, поради користење на колективен годишен одмор.

Со редовна работа продолжуваат од 1 септември.

(комерцијална објава)

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!