fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

„Happy M Fast food“ ќе врши достава и за време на полицискиот час

Објавено

на

Со цел да ги задоволат потребите на граѓаните, кои поради новите мерки од Владата имаат дополнително ограничување на движењето, „Happy M Fast food“ обезбеди начин со кој ќе може да се прават нарачки и достава на храна за време на полицискиот час.

Нарачките и доставата ќе може да се реализираат според следното работно време:
Понеделник – петок: 16:00-21:00 часот
Викенд: 09:00-21:00 часот

Телефеон за порачки: 042 211 720. Доставата е бесплатна.

Од Сендвичара М уште и порачуваат: Останете дома, почитувајте ги препораките и уживајте во вкусната храна од „Happy M Fast food“ во вашиот дом.

(комерцијална објава)

1 Коментар

1 Коментар

  1. bajramali

    08/04/2020 во 23:40

    za siromashni moze gratis hrana i dostava poshto slushnavme deka hepy m pravel ovie humanitarni raboti

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ БИ СЕ ВАКЦИНИРАЛЕ ПРОТИВ COVID-19?

Гостиварпред 3 недели

Поставена спомен плоча во чест на полицаецот Ѓурчиновски кој загина во несреќа на патот Гостивар-Тетово

Македонијапред 4 недели

Во тек е исплата на финансиска помош од 100 евра, приговорите се разгледуваат

Гостиварпред 1 недела

Детали од банкомат кражбата во Гостивар: Го исклучиле алармот, користеле хебли и брусилици…

Гостиварпред 3 недели

Проституцијата цвета, во Гостивар над 270 девојки и жени даваат сексуални услуги

Гостиварпред 2 недели

Инфектологот Наумоски од Гостивар за личната борба со ковид: Болеста ја погодува психата, поддршката од блиските и околината е најважна

Гостиварпред 1 недела

(ВИДЕО) Локал крај патот Тетово-Гостивар полн со танчерки и гости, најден е и пиштол

Гостиварпред 3 недели

Фото вест: Гостиварец си го паркирал џипот на плоштад меѓу новогодишните украси…

Спортпред 2 недели

Џоџо Вокер нов плејмејкер на гостиварци

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!