Поврзи се со нас

Гостивар

Инцидент во модуларната болница во Гостивар, жена се заканувала на персоналот

Објавено

на

СВР Тетово соопшти дека вчера (30 март) околу 13 часот и 40 минути, полициски службеници на Одделението за внатрешни работи Гостивар ја лишиле од слобода 32-годишната Б.Ј. од гостиварско село, која во гостиварската Модуларна болница со остар предмет им се заканувала на вработените и оштетила дел од внатрешниот инвентар.

Полицијата наведува дека се расчистува и документира случајот и ќе следува соодветен поднесок.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена