Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Инфографик на излезноста до 17 часот во Гостивар, Врапчиште и Маврово и Ростуше

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!