Поврзи се со нас

Мисла за денес..

Инспиративна мисла за денес

 

Ако проблемот може да се реши, тогаш нема потреба да се грижиме поради него. Ако проблемот не може да се реши, тогаш е бесцелно да се грижиме поради него.

 

Јапонска поговорка

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Каде ќе одите на одмор ова лето?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!