Поврзи се со нас

Мисла за денес..

Инспиративна мисла за денес

 

Би сакал да живеам како сиромашен човек…но да имам многу пари.

Пабло Пикасо

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!