Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Инспиративна мисла за денес…

„Тревата е секогаш позелена, онаму кадешто ја полевате со вода“

Neil Barringham, австралиски граѓански активност и автор

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!