Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Инспиративна мисла за денес…

„Тревата е секогаш позелена, онаму кадешто ја полевате со вода“

Neil Barringham, австралиски граѓански активност и автор

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!