Поврзи се со нас

Мисла за денес..

Инспиративна мисла за денес

Се` ќе помине…освен добрите дела коишто си ги направил.

 

Француска поговорка

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!