Поврзи се со нас

Мисла за денес..

Инспиративна мисла за денес

 

Во што е поентата да бидеш целосен од надвор, а празен внатре?

Ник Вујичиќ

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!