fbpx
Поврзи се со нас

Мисла за денес..

Инспиративна мисла за денес…

Објавено

на

„Човек никогаш не може да биде престар за да си постави уште една цел, или пак за да сонува нов сон“ – C.S. Lewis, писател.

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!