Поврзи се со нас

Мисла за денес..

Инспиративна мисла за денес…

„Човек никогаш не може да биде престар за да си постави уште една цел, или пак за да сонува нов сон“ – C.S. Lewis, писател.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!