Поврзи се со нас

Мисла за денес..

Инспиративна мисла за денес…

„Ако проблемот има решение, стресот е непотребен. Ако проблемот нема решение, стресот е непотребен“

Шантидева, буда мајстор

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!