fbpx
Поврзи се со нас

Мисла за денес..

Инспиративна мисла за денес…

Објавено

на

„Животот не е само да ти се погодат добри карти, туку и да одиграш добро со лоши карти“

Џек Лондон

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!