fbpx
Поврзи се со нас

Гостиарски

Испраќајте ни фотографии од снежен Гостивар

Објавено

на

Гостивар се разбуди под снежна покривка. Овојпат, снегот не беше изненадување со оглед дека имавме претходна најава од метеоролозите. Снежната белина за некого е радост, за некого мака. Добрата страна е што барем малку воздухот ќе се прочисти и вирусите и грипот ќе се стават под контрола.

Gostivarpress ве поканува заедно да му се радуваме на снегот и зимската идила. Испраќајте ни фотографии од снежен Гостивар. Фотографирајте како изгледа вашето маало во бело, улиците на градот, каква е глетката од прозорецот на вашата канцеларија, споделете ги со фотографија впечатоците од вашата прошетка низ снегот, покажете ни како вашето милениче ужива во снежната покривка…

Фотографиите може да ни ги испратите во порака на фан страната на фејсбук или на мејл: info@gostivarpress.mk

Најинтересните и најкреативните ќе ги објавиме!

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!