fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Изгоре автомобил во гостиварска Лакавица

Објавено

на

Утрово во 6 часот и 30 минути 57 годишниот З.И. од гостиварска Лакавица во СВР Тетово пријавил дека во неговото патничко моторно возило „шкода фабија“ со  гостиварски регистарски ознаки, кое било паркирано во дворот пред куќата,  избувнал пожар, соопштуваат од полицијата.

Увид извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гостивар.

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!