Поврзи се со нас

Гостивар

Извлечени новите 15 добитници на 100.000 денари од „Мој ДДВ“

Вчера беа извлечени 15-те добитници на 100.000 денари во второто коло од наградната игра МојДДВ.

Министерката за финансии Нина Ангеловска, синоќа на својот фејсбук ги објави извлечените среќници. Во март ќе биде извлечена и премијата односно наградат од три милиони денари.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!