fbpx
Поврзи се со нас

Од убаво, поубаво 18+

Ја викаат најзгодната спортска новинарка

Објавено

на

Ја викаат најзгодната спортска новинарка, ние ќе додадеме – на островото. Нејзиното име е Ема Џоунс, и работи за клубскиот телевизиски канал на фудбалскиот клуб Лидс Јунајтед.

View this post on Instagram

One day soon ✈️☀️

A post shared by Emma Jones (@eljonesuk) on

Сега, кога Лидс влезе во Премиер лигата, нема сомнение дека на нивните натпревари ќе се обрне многу повеќе внимание.

View this post on Instagram

POY awards 🏆✨

A post shared by Emma Jones (@eljonesuk) on

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!