fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Каде се најдобрите предновогодишни забави во Гостивар?

Објавено

на

Се приближува крајот на 2019 со тоа пристигнува и највеселиот период од годината. После долга и „тешка“ година време е да и се заблагодариме на старата и пречекаме Новата 2020 година.

Во Гостивар традиционално последните неколку години доста е весел и бурен периодот кога се испраќа старата година, предновогодишните прослави станаа традиција и се очекуваат исто колку и новогодишната ноќ.

За таа прилика се потрудивме да ги собереме и прикажеме сите предновогодишни понуди од Гостивар и регионот, се разбира дека ова не е се што нуди градот, на страната „КАДЕ СЕ НАЈДОБРИТЕ ПРЕДНОВОГОДИШНИ ЗАБАВИ ВО ГОСТИВАР“ се најдоа само оние објекти, кои го прифатија нашиот предлог да се испромовира нивната понуда на најпосетуваниот медиум во регионот.

Понудата е отворена до 15 декември. Ресторани, кафеани, дискотеки, кафулиња, клубови, пицерии сите угостители кои сакаат на ефикасен начин да ја испромовираат својата понуда, може да не исконтактираат.

Целта на оваа комерцијална објава е на потрошувачите во гостиварските угостителски објекти да им се олесни изборот, на едноставен начин секој да си ја пронајде забавата која ја бара.

Кликнете на банерот, содржините секојдневно се обновуваат:

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!