Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Каде се најдобрите предновогодишни забави во Гостивар?

Се приближува крајот на 2019 со тоа пристигнува и највеселиот период од годината. После долга и „тешка“ година време е да и се заблагодариме на старата и пречекаме Новата 2020 година.

Во Гостивар традиционално последните неколку години доста е весел и бурен периодот кога се испраќа старата година, предновогодишните прослави станаа традиција и се очекуваат исто колку и новогодишната ноќ.

За таа прилика се потрудивме да ги собереме и прикажеме сите предновогодишни понуди од Гостивар и регионот, се разбира дека ова не е се што нуди градот, на страната „КАДЕ СЕ НАЈДОБРИТЕ ПРЕДНОВОГОДИШНИ ЗАБАВИ ВО ГОСТИВАР“ се најдоа само оние објекти, кои го прифатија нашиот предлог да се испромовира нивната понуда на најпосетуваниот медиум во регионот.

Понудата е отворена до 15 декември. Ресторани, кафеани, дискотеки, кафулиња, клубови, пицерии сите угостители кои сакаат на ефикасен начин да ја испромовираат својата понуда, може да не исконтактираат.

Целта на оваа комерцијална објава е на потрошувачите во гостиварските угостителски објекти да им се олесни изборот, на едноставен начин секој да си ја пронајде забавата која ја бара.

Кликнете на банерот, содржините секојдневно се обновуваат:

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!