fbpx
Поврзи се со нас

Останато

Каде се најдобрите предновогодишни забави во Гостивар?

Објавено

на

ИЗБЕРЕТЕ ПО ВАШ ВКУС И УЖИВАЈТЕ ВО ПРЕДНОВОГОДИШНИТЕ ЗАБАВИ

(клик на банерите за целосна понуда)


Цена: Од 550 до 850 МКД


Цена:


Цена: Од 450 до 500 МКД


Цена: Од 400 до 500 МКД

 

 

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!