Поврзи се со нас

Останато

Каде се најдобрите предновогодишни забави во Гостивар?

ИЗБЕРЕТЕ ПО ВАШ ВКУС И УЖИВАЈТЕ ВО ПРЕДНОВОГОДИШНИТЕ ЗАБАВИ

(клик на банерите за целосна понуда)


Цена: Од 550 до 850 МКД


Цена:


Цена: Од 450 до 500 МКД


Цена: Од 400 до 500 МКД

 

 

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!