Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Како доаѓа бебето на овој свет? Деветтe месеци во 4 минути 3Д видео

Едно од многуте фасцинантни видеа кои може да се сретнат на интернет, само ова го покажува текот на нештата кој сите ние што го читаме ова сме го поминале за да дојдеме на овој свет. Видео клипот нуди 3D визуелизација од развојот на ембрионот во мајчината утроба, до самото раѓање и ќе ги заинтересира подеднакво како мајките, така и татковците.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!