Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Како гласаа Гостивар, Врапчиште, Маврово и Ростуше на Претседателските избори 2019?

Државната изборна комисија ги објави резултатите од Претседателските избори 2019. Како гласаа Гостивар, Врапчиште и Маврово и Ростуше може да погледнете на следниот инфографик:

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!