fbpx
Поврзи се со нас

Забава

Како се справуваат со снегот по патиштата низ светот? (Видео)

Објавено

на

Погледнете како се чисти снег од автопат во Русија:

Вака се чисти снегот во Канада:

Вака е во САД:

Вака е некаде на Балканот:

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!