fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Какво време не‘ очекува оваа работна недела?

Објавено

на

Пред нас е уште една сончева, есенска, работна недела.

Денеска е понеделник, 313-тиот ден во годинината. Сонцето изгреа во 6 часот и 19 минути, а ќе зајде во 16 часот и 21 минута, денот ќе трае 10 часа и 2 минути. Метеролозите за оваа работна недела прогнозираат сончево и тивко време кое ќе се задржи до четврток, со температури помеѓу 5 и 17 степени.

За петок се очекува наоблачување со нешто пониски дневни температури.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!