fbpx
Поврзи се со нас

Вести

“КК Гостивар 2015” гостува на “КК Академија ФМП” во Скопје

Објавено

на

После убедливата победа и одличната игра во првото коло “КК Гостивар 2015” денес му гостува на “КК Академија ФМП” од Скопје. Натпреварот почнува во 14:30 часот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!