Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 13/12/2018

„КК Гостивар“ ги наградува своите навивачи

Кошаркарскиот клуб Гостивар во соработка со Gostivarpress.mk ги наградува своите навивачи. Пред последниот натпревар годинава пред своја публика во Спортската сала Младост, пред зимската пауза и пред новогодишните празници ги наградува своите навивачи со:

10 влезници за натпреварот со КК Охрид
6 маици КК Гостивар
3 детски дресови КК Гостивар

Може да учестува секој, правилата се едноставни, треба да ја споделите објавата и во коментар да го наведете популарниот хаштаг на „бело-сините“ :#trgnavozot.

Среќните добитници ќе бидат извлечени преку random.com и објавени на Gostivarpress.mk, во сабота во 10 часот.

Влезниците ќе може да се подигнат пред натпреварот на благајна, маиците и дресовите на полувремето на натпреварот со КК Охрид.

Среќно!

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*